İstanbul Gelinlik ve Moda Evi 2018 Model Gelinlik, Bindallı, Nişanlık ve Abiye Koleksiyonu Defilesi

Anasayfa / Yazılar / İstanbul Gelinlik ve Moda Evi 2018 Model Gelinlik, Bindallı, Nişanlık ve Abiye Koleksiyonu Defilesi

Kalite ve zarafetin buluştuğu İstanbul Gelinlik ve Moda Evi Balıkesir'de bir ilke imza attı. Modelist Şengül'ün özel tasarımlarıyla düzenledikleri gelinlik defilesi Bigadiç ilçesinde büyük ilgi gördü. 

30 yıldır sektörde hizmet veren Şengül Bozdağ, Balıkesir'de 15'inci yıl dönümü nedeniyle doğup büyüdüğü Bigadiç’te bir gelinlik defilesi düzenledi. Bigadiç Bigadia kafede gerçekleştirilen defilede modelist Şengül Bozdağ tarafından tasarlanan birbirinden güzel ve şık 20 gelinlik, 5 bindallı, 4 abiye görücüye çıktı.

Terzilik eğitimini Bigadiç ilçesinde tamamlayan Şengül Bozdağ, sergiyi izlemeye gelen  ustası Gülseren Hatci (70) "Şengül benim yetiştirdiğim talebem, Kızımla gurur duyuyorum beni geçti. Ben bu yaştan sonra böyle defilelere katılacak durumda değilim fakan talebemle gurur duyduğum için yanında olmak istedim" dedi.

Öte yandan 5 profesyonel manken tarafından tanıtılan gelinliklerin yoğun ilgi gördü. Gelinliklerin kendi tasarımları olduğunu dile getiren Bozdağ, "Ürünlerimizi tanıtmak amaçlı bu defileyi düzenledik. Gelinlik üzerine her türlü çalışmamız bulunmakta, Bigadiç ilçesinden gelinlik talebi çok fazlaydı. Biz de bu talepleri karşılamak adına gelinliklerimizi burada tanıttık" dedi.
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0266) 243 11 40

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top